Biz Kimiz?

Metalojik Bilişim Teknolojileri Mühendislik Ticaret Ltd. Şti. 2021 yılında kurulan genç ve dinamik bir firmadır. Yenilikçi teknolojik hizmetleri verme anlayışı doğrultusunda, ihtiyaca göre geliştirdiği iş çözümleriyle, müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir. Kalitede süreklilik, üretken, özgün fikirler, uzun vadeli müşteri ilişkileri, düzgün ve güvenilir fiyat politikası, güven ve dürüstlük , vizyonumuzu oluşturan temel ilkeler ve değerlerdir.

Vizyonumuz

Müşteri istekleri ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, müşterinin de beklentilerinin ötesinde değerler yaratarak sektöründe öncü ve lider kuruluş olmak.

Misyonumuz

Yenilikçi yaklaşımlarla ve yeni teknolojilerin olanaklarını kullanarak, günümüzün yoğun rekabet koşullarında zorlu bir değişim süreci yaşayan kuruluşlara, bu süreç  için en güçlü stratejik destek aracı olan bilişim sistemlerini etkin biçimde kullanarak, sağlayacak çözüm ve hizmetleri sunmak.

Kalite Politikamız

Metalojik Bilişim Teknolojileri Mühendislik Ticaret Ltd. içerisinde bilgi güvenliği yönetiminin sağlandığını göstermek, risk yönetimini güvence altına almak, bilgi güvenliği yönetimi süreç performansını ölçmek ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflarla olan ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktır.

Gizlilik: Önem taşıyan bilgilere yetkisiz erişimlerin önlenmesi,

Bütünlük: Bilginin doğruluk ve bütünlüğünün sağlandığının gösterilmesi,

Erişebilirlik:Yetkisi olanların gerektiği hallerde bilgiye ulaşılabilirliğinin gösterilmesi,

  • Sadece elektronik ortamda tutulan verilerin değil; yazılı, basılı, sözlü ve benzeri ortam da bulunan tüm verilerin güvenliği ile ilgilenmek.
  • Bilgi Güvenliği Yönetimi eğitimlerini tüm personele vererek bilinçlendirmeyi sağlamak.
Scroll to Top